Доступність посилання

20 Вересень 2017, Київ 18:42

Тимошенко каже, що не втікатиме з країни


Екс-прем’єр України, лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко знову заявила, що не має наміру просити політичного притулку в іншій країні.

«По-перше, Янукович не дочекається, щоб я куди-небудь утекла зі своєї власної країни. Настане час, і вони утечуть зі своєї власної країни, тому що сьогодні вони скоюють реальні злочини проти країни та проти свого народу», – сказала Тимошенко, коментуючи надання політичного притулку в Чехії екс-міністрові економіки України Богдану Данилишину.

«Те, що Данилишину надали політичний притулок, це визнання того, що в Україні є політичні репресії, оскільки політичний притулок надають громадянам тих країн, де є визнані світом політрепресії, де немає правосуддя, справжніх силових структур, а є репресивні органи», – заявила Тимошенко.

Чехія надала політичний притулок екс-голові Мінекономіки Богдану Данилишину, який обіймав посаду міністра економіки в уряді Юлії Тимошенко. У серпні 2010 року Данилишина оголосили у внутрішньодержавний та міжнародний розшук. 19 жовтня його затримали на території Чехії за запитом Інтерполу.

В ІНШИХ ЗМІ

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук

XS
SM
MD
LG