Доступність посилання

ТОП новини

КРУ заявляє про рекордні порушення за часів попереднього уряду


Минулого року органи Контрольно-ревізійного управління перевірили тисячі підприємств, установ та організацій і виявили порушення, допущені в 2008-2009 роках і першому кварталі 2010 року, на загальну суму понад 93 мільярди гривень. Про це повідомив керівник Головного контрольно-ревізійного управління Петро Андреєв.

За його словами, при цьому сума прямих втрат державного бюджету становила більше ніж 35 мільярдів гривень.

«Понад 35 мільярдів гривень – це прямі збитки, завдані державі, або попросту гроші, які були через різні схеми виведені з державного бюджету. Це рекордний показник за всі роки роботи Контрольно-ревізійної служби, таких порушень не було ніколи», – сказав Андреєв.

За словами голови КРУ, враховуючи негативні тенденції, які збереглися в багатьох органах державної влади, він звернувся до прем’єра Миколи Азарова з пропозицією терміново на засіданні уряду розглянути питання про стан бюджетно-фінансової дисципліни та боротьби з корупцією.

Як повідомив Андреєв, Кабінет Міністрів має намір розглянути цю проблему на своєму завтрашньому засіданні. Зокрема, він зазначив, що багато посадовців, причетних до операцій, внаслідок яких із держбюджету вкрали 35 мільярдів гривень, досі обіймають свої посади й щодо них не проведені службові розслідування.

Керівник ГоловКРУ нагадав, що аудит стану національної економіки розпочали у березні 2010 року за дорученням Президента Віктора Януковича і прем’єра Миколи Азарова для оцінки законності й ефективності використання державних ресурсів за період 2008 – початок 2010 років.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG