Доступність посилання

ТОП новини

БЮТ: грубі заяви Азарова свідчать, що Тимошенко на правильному шляху


Слова Азарова про некомпетентність Тимошенко свідчать про те, що, як політик, вона перебуває на правильному шляху.

Про це йдеться у заяві БЮТ, оприлюдненій на сайті блоку.

«Нападки з боку Прем’єр-міністра Миколи Азарова на адресу лідера БЮТ Юлії Тимошенко свідчать лише про те, що як політик, Тимошенко на правильному шляху... Прикро лише, що від дискусії по суті Микола Янович скотився до банального хамства, ганебного для нього і як для політика, і як для персони, що за паспортом – чоловічої статі», – мовиться в заяві.

У БЮТ вважають, що, «перш ніж звинувачувати Юлію Тимошенко, Азаров мав би дати відповідь на питання, поставлені до нього в низці журналістських розслідувань щодо фонду «Професіонал», про конфлікт інтересів у зв’язку з перерахуванням 150 мільйонів гривень на спорудження хокейних майданчиків тощо».

«Щодо професійних «здібностей», то прижиттєвим пам’ятником Миколі Азарову стали гори гречки по 25 гривень за кілограм, а про азаровщину як сплав некомпетентності та корупції вже навіть написано цілу статтю у «Вікіпедії», – наголосили у БЮТ.

Сьогодні Микола Азаров спростував заяву Юлії Тимошенко щодо емісії гривні, проведеної урядом і Нацбанком.

«Давайте говорити точно, це заявляє (щодо емісії ) не опозиція, а пані Тимошенко. Тому що, окрім як від Тимошенко, подібні дурниці ні від кого більше не чув. Я дозволю собі висловитися дуже різко, оскільки ця людина перейшла всі елементарні межі відповідальності. Коли вона відкриває рота, краще закрити вуха, і, по суті, Тимошенко – це непорозуміння української політики», – сказав Азаров.

За його словами, екс-прем`єр-міністр Тимошенко є непідготовленою людиною, щоб обіймати найвищі державні посади, і «чисто випадково опинялася на цих посадах». «Те, що вона створила з економікою, і те, що ми зараз змушені розхльобувати, це найжахливіше, що можна було зробити для українського народу», – сказав прем`єр.
XS
SM
MD
LG