Доступність посилання

ТОП новини

В Албанії трьох осіб застрелили в сутичках опозиціонерів з поліцією


Албанські медики повідомляють, що три особи були застрелені в столиці Тирані під час сутичок прихильників опозиційної Соціалістичної партії з поліцією.

За словами представників поліції, вони стріляли у повітря після того, як для розгону демонстрації біля офісу прем'єр-міністра країни Салі Беріші не допомогло використання сльозогінного газу та водометів. Із повідомлень не зрозуміло, чи застрелені загинули від куль поліції.

За повідомленнями, кількість демонстрантів сягала 20 тисяч осіб, які закликали до відставки уряду через звинувачення у корупції. Дехто з демонстрантів почав жбурляти в поліцейських палиці і каміння. Також вони перевернули і запалили поліцейський автомобіль та кілька інших машин.

Президент країни Бамір Топі закликав ворожі політичні сили до негайного діалогу, щоб зменшити напруження. А лідер соціалістів Еді Рама, який є також мером столиці, закликав до спокою, але додав, що президент має почути волю демонстрантів.

Опозиція, яка не визнала результатів попередніх парламентських виборів 2009 року, коли перемогу з невеликою перевагою отримала Демократична партія президента Беріші, закликає до проведення нових виборів. Переговори, метою яких було зняти протистояння, не дали результату.

В Албанії мають 8 травня відбутися місцеві вибори.
XS
SM
MD
LG