Доступність посилання

ТОП новини

Томенко: парламентарі за нинішніх умов не мали б отримувати зарплати


Заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко заявив, що за нинішніх умов доречно було б, щоб народні депутати працювали на громадських засадах без отримання зарплати.

«Оскільки депутати зараз мають набагато менше навантаження, вони повинні бути не державними службовцями, а громадськими діячами, які не отримують зарплату за свою роботу, а як депутати місцевих рад просто приходять і голосують за вказівкою однієї людини», – сказав він в інтерв'ю «5 каналу».

Микола Томенко пояснив, що останнім часом у Верховній Раді розгляд більшості питань відбувається за скороченою процедурою і за вказівкою однієї людини більшість у парламенті одностайно голосує навіть без обговорення. «Відбувається «парламент за скороченою процедурою», і я не бачу роботи депутатів», – зауважив Томенко.

Більше того, додав віце-спікер, декілька депутатів взагалі не відвідують засідання парламенту, але заробітну плату при цьому отримують.

Микола Томенко також наголосив, що він не підтримує ідею про скорочення депутатського корпусу до 300 осіб. «Це складна процедура. Це потрібно вносити зміни до Конституції, і боюся, що тоді від опозиції жодного депутата не залишиться», – сказав він.
XS
SM
MD
LG