Доступність посилання

ТОП новини

Кримінальні справи порушені проти 350 представників влади – Герман


Заступник глави Адміністрації Президента Ганна Герман вважає необ’єктивною оцінку міжнародною неурядовою організацією Freedom House ситуації із забезпеченням свобод в Україні в 2010 році. Про це вона сказала в інтерв’ю 5 каналу.

Герман вважає, що Freedom House робила висновки лише на основі інформації, що є в широкому доступі, і на основі заяв представників опозиції, які говорять про політичні переслідування в країні.

При цьому, зі слів заступника глави Адміністрації, проти 350 високопоставлених чиновників чинної влади порушені кримінальні справи, однак вони не афішуються, оскільки особи, проти яких такі справи порушили, у цьому не зацікавлені.

Водночас вона зазначила, що поведінка деяких колишніх високопоставлених чиновників, зокрема колишнього міністра економіки Богдана Данилишина, свідчить про те, що їм є чого боятися. При цьому вона зазначила, що Данилишин не мав жодного стосунку до політики, а був фінансистом.

Міжнародна неурядова організація Freedom House у своєму звіті вказала на погіршення ситуації із забезпеченням свобод в Україні в 2010 році.
XS
SM
MD
LG