Доступність посилання

ТОП новини

Гриценко: чи об’єднаються партії опозиції, буде відомо за два тижні


Лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко прогнозує, що питання про можливе об’єднання опозиційних партій вирішиться за два тижні.

«Думаю, що протягом двох тижнів перспектива об’єднання стане зрозумілою остаточно. Вийде що з того чи ні, а якщо вийде, то з ким саме? Більше цього я сказати не можу, оскільки з естетичних міркувань вважав би за неправильне обговорювати деталі переговірного процесу й давати персоніфіковані оцінки. Давайте почекаємо», – сказав Гриценко під час інтернет-конференції на сайті «ЛігаБізнесІнформ».

Як заявив депутат, він ініціював переговори опозиційних партій про об’єднання після завершення місцевих виборів. При цьому Гриценко заявив, що «Громадянська позиція» у переговорах не наполягає на тому, щоб об’єднану партію в разі її створення очолював він.

«Нам не цікаво будувати команду Тимошенко, команду Януковича, команду Гриценка чи когось іще. Ми маємо створити потужну опозиційну партію, яка відновить і зміцнить довіру людей, змінить владу», – заявив Гриценко.

Водночас депутат зазначив, що переговірний процес з об’єднання та консолідації опозиційних політсил ускладнюється співпрацею деяких з них із владою. За його словами, переговори швидше допоможуть виявити, «хто дійсно в опозиції, а хто грається в опозицію».
XS
SM
MD
LG