Доступність посилання

ТОП новини

У СБУ спростовують заяви про допит чоловіка, який кричав на Ющенка


У Службі безпеки України спростовують інформацію про допит чоловіка, який минулої п’ятниці біля Головного управління з розслідування особливо важливих справ Генеральної прокуратури висловив своє незадоволення екс-президентові Віктору Ющенку.

Як повідомили в прес-центрі СБУ, «відповіддю на цю інформацію може бути лише жест покрутити пальцем біля скроні та порекомендувати особам, які розповсюджують цю інформацію, лікуватися».

Про те, що СБУ викликала на допит чоловіка, у якого з Ющенком 21 січня біля ГПУ виник конфлікт, заявила громадянка Ніна Шуляк, яка була тоді свідком інциденту.

За її словами, вчора і сьогодні СБУ впродовж чотирьох годин допитувала Василя Дубовицького. «Вчора він мені передзвонив і повідомив, що до нього прийшли додому двоє чоловіків, сказали, що машина чекає, і забрали в СБУ. Йому сказали, щоб взяв теплий одяг та їжу на три дні. Він хвора людина, у нього цукровий діабет, його чотири години тримали, вимагаючи зізнання у тому, хто платить йому гроші за участь у акціях під ГПУ», – розповіла Шуляк.

За її словами, вчора Дубовицького відпустили за станом здоров’я через підвищений цукор у крові, але сказали прийти сьогодні на 8 годину ранку. Сьогодні, додала вона, його також допитували чотири години. Наразі, за її словами, Дубовицького відпустили, але забрали його паспорт.

Як заявила Шуляк, в провину Дубовицькому начебто ставлять саме образу Ющенка.

21 січня між колишнім Президентом Ющенком, який прибув у ГПУ, стався інцидент із невідомим громадянином. Коли екс-президент вийшов з машини, чоловік почав вигукувати образи на його адресу.
XS
SM
MD
LG