Доступність посилання

ТОП новини

Бі-Бі-Сі припиняє мовлення українською мовою


Українська служба Бі-Бі-Сі закриває своє радіомовлення, повідомляє сайт української служби. Водночас, за повідомленням, залишиться працювати вебсайт «Бі-Бі-Сі. Мій світ».

Голова Всесвітньої служби Бі-Бі-Сі Пітер Горрокс заявив, що 650 робочих місць із 2400 на Всесвітній службі закриють протягом наступних трьох років, більшість із них – протягом першого року.

Бі-Бі-Сі раніше оголосила, що закриває п’ять мовних служб через скорочення бюджету корпорації. Закрито буде албанську, македонську, сербську служби, а також редакції, які випускають програми для країн Карибського регіону англійською мовою та португальською – для країн Африки.

Окрім закриття п’яти мовних служб, кількість співробітників та інших підрозділів Всесвітньої служби буде скорочена. Британська телерадіомовна корпорація заявила, що звільнення стали результатом скорочення урядового гранту, який уряд виділяє для зарубіжного мовлення.

Крім української, буде припинене радіомовлення також азербайджанською, російською (за винятком окремих програм), іспанською (для Куби), в`єтнамською і турецькою.

Профспілки називають скорочення «жорстокими» і планують провести акцію протесту біля Буш-хауса в Лондоні – будинку, де працює Всесвітня служба Бі-Бі-Сі.

У понеділок Бі-Бі-Сі також оголосила про закриття приблизно 200 веб-сайтів і звільнення 360 людей, зайнятих їхнім виробництвом.
XS
SM
MD
LG