Доступність посилання

ТОП новини

Запорізький бізнесмен заявляє, що його катували в міліції


Запорізький бізнесмен Владислав Тиховський, який проходить свідком у справі про замах на життя колишнього директора державного підприємства «Міжнародний аеропорт «Запоріжжя», заявляє, що співробітники міліції застосували проти нього тортури.

За словами Тиховського, його катували струмом 14 січня в Жовтневому районному відділенні міліції Запоріжжя. «Після багатогодинного допиту в УБОЗ мене відправили до Жовтневого РВВС Запоріжжя, де в знущальній формі слідчі сказали: «Зараз проводитимемо детектор брехні». Після цього вони наділи мені непрозорий кульок на голову, обмотали зап’ястя еластичним бинтом, застебнули наручниками за спиною, поклали на підлогу і підключили до мізинців дроти, після чого й почалися так звані розмови: багато разів подавався струм, була і непритомність, і блювота. Скільки це тривало, я не знаю», – розповів бізнесмен, зазначивши, що такі «розмови» проводилися з ним двічі.

За його словами, Жовтневий районний суд Запоріжжя засудив його за злісну непокору працівникам правоохоронних органів на 10 діб.

Водночас у відділі зв’язків із громадськістю Головного управління Міністерства внутрішніх справ у Запорізькій області заявили, що слова Тиховського не відповідають дійсності. В міліції заявили, що його під час утримання під арештом двічі направляли на медичне обстеження, але жодних слідів фізичного впливу медики не виявили.

При цьому за фактами заяви Тиховського прокуратура Запоріжжя проводить перевірку.

Замах на екс-гендиректора аеропорту «Запоріжжя», який нині обіймає посаду заступника директора ТОВ «Югспецсервис», скоїли 11 січня в Жовтневому районі Запоріжжя.
XS
SM
MD
LG