Доступність посилання

ТОП новини

Луценко отримав матеріали кримінальної справи для ознайомлення


У четвер слідчий Генеральної прокуратури України надав екс-міністру внутрішніх справ Юрію Луценку та його адвокатам для ознайомлення матеріали трьох кримінальних справ, об’єднаних в одне провадження. Про повідомляє агентство УНІАН, посилаючись на адвоката Луценка Ігоря Фоміна.

Адвокат зауважив, що він та його підзахисний, перебуваючи у приміщенні Головного слідчого управління з розслідування особливо важливих справ Генпрокуратури, отримали для подальшого ознайомлення 48 томів об’єднаної кримінальної справи, підписавши при цьому відповідний протокол.

Таким чином, зазначив Фомін, починаючи з наступного понеділка, 31 січня, обвинувачений та адвокати розпочнуть знайомитись із справою. За словами Ігоря Фоміна, скоріш за все, це відбуватиметься у приміщенні Лук’янівського слідчого ізолятора, де тримають під вартою Юрія Луценка.

Водночас, на запитання, як довго може тривати ознайомлення, адвокат відповів, що, «враховуючи кількість томів, це може зайняти близько 2-х місяців».

«Втім, враховуючи специфіку роботи нашої прокуратури, я не виключаю, що вона може придумати щось нове, зокрема, встановити всупереч нормам процесуального законодавства свій графік або припинити ознайомлення і передати матеріали до суду», – сказав він.

Ігор Фомін зауважив, що після попереднього ознайомлення з томами справи Луценка як свідка викликали на допит щодо кримінальної справи, порушеної стосовно екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко щодо придбання та розподілення автомобілів швидкої допомоги.

За словами адвоката, він не може пояснити, яке відношення екс-міністр має до цієї справи.
XS
SM
MD
LG