Доступність посилання

ТОП новини

Полохало: регіонали мають відповісти за законопроект про вищу освіту


Голова Комітету Верховної Ради України з питань освіти і науки Володимир Полохало вважає, що Партія регіонів разом із міністром освіти Дмитром Табачником мають відповісти за законопроект про вищу освіту, проти якого виступають студентство та освітяни.

Про це він заявив на Погоджувальній раді парламенту, повідомили у прес-службі голови Комітету з питань науки і освіти.

«Партія регіонів повинна нарешті визначиться: або вона буде відстоювати інтереси Табачника, який перманентно вступає в конфлікт із студентством всієї України, або інтереси цього студентства», – наголосив Полохало.

За його словами, «одинадцять місяців головним ворогом Табачника є студентство».

Депутат заявив, що підтримує вимоги студентів і попросив зняти запропонований міністерством Табачника законопроект, доки він не пройде громадської експертизи.

Причиною обговорення цього питання на Погоджувальній раді стало збурення студентів, які від імені всього студентства під Верховною Радою вимагали зняти з розгляду цей законопроект, доки не будуть проведені перемови влади зі студентськими та молодіжними організаціями у форматі парламентських слухань.

На Погоджувальній раді ухвалено рішення провести відкрите засідання Комітету з питань науки і освіти за участі громадськості і обговорити усі законопроекти про вищу освіту.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG