Доступність посилання

ТОП новини

Квитки на Євро-2012 коштуватимуть від 30 до 600 євро – Лубківський


Голова місцевого організаційного комітету Євро-2012 в Україні Маркіян Лубківський заявляє, що квитки на матчі чемпіонату Європи з футболу 2012 року коштуватимуть від 30 до 600 євро. Про це він заявив під час семінару з продажу квитків на Євро-2012, який відбувся у Києві.

За словами Лубківського, при встановленні вартості квитків брали за основу дослідження купівельної спроможності громадян приймаючих країн, а також відомості про вартість квитків, які встановлювали для попередніх турнірів та інших подібних змагань.

Лубківський також заявив, що квитки на матчі можна буде придбати у трьох цінових категоріях: 1) центральна трибуна та трибуна навпроти; 2) бокові трибуни та верхні яруси трибун за воротами; і 3) нижні яруси трибун за воротами.

Керівник МОК додав, що остаточні ціни на всі види квитків стануть відомі 1 березня цього року. Також, за словами Лубківського, одна людина зможе купити не більше чотирьох квитків на матч, а також не більше, ніж на один матч в день.

Голова місцевого організаційного комітету Євро-2012 в Україні повідомив, що квитки на матчі чемпіонату Європи 2012 року продаватимуться виключно через сайт uefa.com. Основною метою цієї системи є захист від продажу підроблених квитків, наголосив Лубківський. За його словами, всього у продаж надійде близько 1,4 мільйона квитків на 31 матч чемпіонату.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG