Доступність посилання

ТОП новини

Янукович розпочинає візит до Польщі


Сьогодні розпочинається державний візит Президента України Віктора Януковича до Варшави. Він відбувається на запрошення польського президента Броніслава Коморовського.

Головною метою візиту до Польщі є подальше поглиблення відносин зі стратегічним партнером України, повідомив голова Адміністрації Президента Сергій Льовочкін.

За його словами, українська влада сподівається на прогрес в економічні площині, зокрема, в енергетичній сфері. «Ми зацікавлені, щоб нафтогін Одеса-Броди йшов далі, територією Польщі. щоб була можливість транзиту каспійських покладів нафти у напрямку європейських портів», – зауважив Льовочкін.

Одного візиту для пожвавлення українсько-польських відносин буде замало, вважає директор Інституту євроатлантичного співробітництва Олександр Сушко.

«Це слабка спроба компенсувати змістовний провал, що відбувався протягом останнього року. Ми фактично не бачили відносин, ми бачили поодинокі візити. Можна очікувати хіба що певних зрушень у напрямку інфраструктурної розбудови. пов’язаної з Євро-2012, поліпшення умов перетину кордону плюс енергетична співпраця», – твердить Олександр Сушко.
XS
SM
MD
LG