Доступність посилання

ТОП новини

Ар’єв просить ГПУ перевірити, хто голосував його карткою


Народний депутат України від НУНС Володимир Ар’єв, перебуваючи у Вашингтоні, направив до Генеральної прокуратури заяву з проханням розслідувати фальсифікацію голосування за зміни до Конституції від його імені у парламенті 1 лютого. Про це повідомили у прес-службі «Народної самооборони».

«Зазначена подія була би неможливою без протиправного втручання у систему електронного голосування у зв’язку з тим, що я особисто, маючи при собі електронну картку для голосування, перебував у літаку, який прямував до Сполучених Штатів Америки», – йдеться у заяві Ар’єва.

Депутат у заяві на ім’я Генпрокурора Віктора Пшонки зазначив, що, відповідно до частини 3 статті 84 Конституції України, «голосування на засіданнях Верховної Ради України здійснюється народним депутатом особисто».

«Я не передавав свою електронну картку для голосування жодній особі. Я не здійснював ніяких дій для виготовлення копії такої картки чи будь-якого пристрою для голосування від мого імені стороннім особам», – наголосив Ар’єв.

Депутат наполягає на тому, що голосування, яке відбулося від його імені та за його відсутності, без його відома та всупереч його волі, є грубим порушенням конституційного права народного депутата на голосування особисто.

1 лютого Верховна Рада ухвалила закон «Про внесення змін до Конституції України» щодо проведення чергових виборів народних депутатів України, Президента України, депутатів Верховної Ради Криму, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів. «За» проголосували 310 із 350 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі.
XS
SM
MD
LG