Доступність посилання

ТОП новини

У Донецьку протестують проти закриття української школи


Сьогодні в Донецьку відбувся мітинг-протест учнів Донецької української школи № 136 та їхніх батьків проти закриття цього навчального закладу.

У мітингу, який проходив біля будівлі школи, взяли участь близько 150 осіб.

Люди тримали в руках плакати зі словами «Школу закривають тому, що вона – українська!», «Євро-2012 – не кінець світу. А потім що?», «Ми шануємо рiдну мову, ми шануємо рiдну школу!».

Учитель школи № 136 Світлана Овчарук на мітингу заявила, що чиновники з відділу освіти Будьонівського району Донецька залякують учителів і змушують педагогічний колектив переходити на роботу в інші школи.

Після мітингу з батьками учнів школи та педагогічним колективом зустрілися представники відділу освіти Будьонівського району Донецька. Чиновники запевнили батьківський комітет, що школу закривати не будуть.

«Школу закривати, продавати, відчужувати не будуть. Перші класи закриті не будуть. Питання щодо десятих класів вирішується, зараз в районі створена комісія, вона створена лише місяць тому, вона працює. Я вважаю, що приводу для мітингу немає», – заявив голова Будьонівської районної ради Донецька Віктор Карцев.

У Донецькій українській школі № 136 працює 38 викладачів і навчається 600 школярів.
XS
SM
MD
LG