Доступність посилання

ТОП новини

МОЗ проаналізує доцільність скасування переходу на зимовий час


Міністерство охорони здоров’я має намір проаналізувати доцільність скасування переходу на зимовий час в Україні. Про це повідомив міністр охорони здоров’я Ілля Ємець.

«Якщо говорити про літній час, я хочу зробити аналіз за деякими епідеміями у зимовий час, а потім робити пропозиції за літнім часом», – сказав він.

Міністр відмовився прокоментувати рішення Росії про скасування переходу на зимовий час, зазначивши, що воно пов’язане з ситуацією в цій країні, а в Україні потрібно ухвалювати рішення, орієнтуючись на власну ситуацію.

Ємець також заявив, що міністерство зараз інтенсивно аналізує ситуацію в охороні здоров’я й найближчим часом готується вийти зі своїми ініціативами.

Вчора президент Росії Дмитро Медведєв заявив про рішення з осені 2011 року скасувати перехід на зимовий час у зв’язку зі стресами й захворюваннями, пов’язаними з таким переходом.

В Україні щорічно в останню неділю березня час переводиться на годину вперед (літній час), а в останню неділю жовтня – на годину назад (зимовий час).

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG