Доступність посилання

ТОП новини

Литвин: Рада зніме з розгляду проект Житлового кодексу


Голова Верховної Ради України Володимир Литвин заявляє, що наступного тижня парламент зніме з розгляду проект Житлового кодексу.

«Я виходжу з того, що Верховна Рада на цьому тижні (йдеться про пленарний тиждень 15-18 лютого) ухвалить рішення про зняття з розгляду Житлового кодексу з тим, щоб не давати підстави для збурень на порожньому місці для того, щоб було менше приводів для політичного протистояння, для того, щоб більш прискіпливою була в цьому плані робота тих, хто має причетність до відповідної ініціативи», – сказав Литвин.

За його словами, «це саме стосується і Трудового кодексу, який є довгограючим законопроектом, він перебуває у стінах Верховної Ради з 2003 року».

Як заявив Литвин, необхідно доручити профільному комітету провести відкриті комітетські слухання щодо проекту Трудового кодексу із запрошенням «усіх сторін цього процесу».

Спікер наголосив, що таким чином вдасться зняти «приводи для протистояння як мінімум з двох питань». Проте, за його словами, політики знайдуть інші приводи для політичних суперечок.

Крім цього, Литвин нагадав, що 16 лютого відбудуться парламентські слухання про пенсійну реформу.

Спікер повідомив, що законопроект про пенсійну реформу поки не відкликаний Кабінетом Міністрів, але його доопрацювання вже почали в уряді.

Раніше Литвин виступав за доопрацювання підготовленого до другого читання проекту Житлового кодексу, такої ж думки дотримувався опозиційний уряд.
XS
SM
MD
LG