Доступність посилання

ТОП новини
14 квітня 2021, Київ 02:07

Через січневі вибухи в Макіївці допитують усе нових свободівців – прес-служба


У Всеукраїнському об’єднанні «Свобода» повідомляють у п’ятницю про нові допити членів цієї партії в Харківській і Тернопільській областях у зв’язку з вибухами, які стали 20 січня в Макіївці Донецької області.

За повідомленням прес-служби, допитані цього дня управлінням боротьби з організованою злочинністю Харківської міліції «за особливим дорученням із МВС» члени міського та обласного комітетів харківської «Свободи» заявили, що протягом останнього часу не був у Макіївці та про «теракт», як кваліфікують ті вибухи, знає виключно з загальнодоступних повідомлень ЗМІ.

При цьому харківська «Свобода» заявляє, що список допитуваних у міліції містив заголовок «Активісти радикально-налаштованих націоналістичних угруповань», і нагадує, що Всеукраїнське об’єднання «Свобода» є зареєстрованою політичною партією, а не «радикальним угрупованням».

Так само останніми днями в Тернопільській області почали викликати на допити до Ланівецького райвідділу міліції депутатів місцевих рад від ВО «Свобода», керівників та членів районної та міської організації «Свобода», а також симпатиків організації. Підставою для виклику на допит є приналежність до «Свободи» та нібито підозра на причетність до вибухів у Макіївці, мовиться в повідомленні.

Попереднього дня, в четвер, такі допити свободівців через їхню ймовірну причетність до вибухів у Макіївці вже відбулися в Ізюмському районі Харківської області, а також у Донецькій області.

Два мало потужні вибухи сталися в Макіївці Донецької області рано-вранці 20 січня; ніхто не потерпів. На місці одного з вибухів знайшли записку, в якій невідомі погрожували новими вибухами в разі, якщо їм не заплатять понад чотири мільйони євро.

У Службі безпеки України заявили, що за фактами вибухів порушили кримінальну справу за статтею «тероризм».
XS
SM
MD
LG