Доступність посилання

ТОП новини
08 березня 2021, Київ 02:24

Янукович не проти поїздки Тимошенко за кордон


Президент України Віктор Янукович не заперечує проти виїзду лідера партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко за кордон. Про це глава держави сказав сьогодні в Харкові.

«Мав розмову з керівниками європейських структур, які висловили бажання бачити Тимошенко в Брюсселі. Я думаю, що така процедура має бути, бо обмеження, якщо людина бажає їхати, неможливе, але Кримінально-процесуальний кодекс має бути дотриманий», – сказав Президент.

За його словами, питання провини має доводитися виключно в суді. «До того, поки на ці питання нема відповіді, людина повинна бути вільна», – сказав Янукович.

Він висловив незадоволення діями правоохоронних органів, які обмежили свободу пересування екс-прем’єра. «Запобіжний захід, який прийнятий по відношенню до Тимошенко, він дратує і мене», – сказав Президент.

Янукович наголосив, що в цьому питанні не потрібна «зайва метушня з боку правоохоронних органів». «Боротьба з корупцією не повинна мати ніякого відношення до політики, щоб не було думки, що є вибірковий підхід», – сказав глава держави.

Юлію Тимошенко запрошували до Брюсселя, однак слідчий Генпрокуратури не дав їй на це дозволу. Екс-прем’єр перебуває на підписці про невиїзд у рамках справ, порушених проти неї.

Тепер Тимошенко отримала нове запрошення на поїздку за кордон і планує знову просити дозволу в ГПУ поїхати.
XS
SM
MD
LG