Доступність посилання

ТОП новини

Янукович не проти поїздки Тимошенко за кордон


Президент України Віктор Янукович не заперечує проти виїзду лідера партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко за кордон. Про це глава держави сказав сьогодні в Харкові.

«Мав розмову з керівниками європейських структур, які висловили бажання бачити Тимошенко в Брюсселі. Я думаю, що така процедура має бути, бо обмеження, якщо людина бажає їхати, неможливе, але Кримінально-процесуальний кодекс має бути дотриманий», – сказав Президент.

За його словами, питання провини має доводитися виключно в суді. «До того, поки на ці питання нема відповіді, людина повинна бути вільна», – сказав Янукович.

Він висловив незадоволення діями правоохоронних органів, які обмежили свободу пересування екс-прем’єра. «Запобіжний захід, який прийнятий по відношенню до Тимошенко, він дратує і мене», – сказав Президент.

Янукович наголосив, що в цьому питанні не потрібна «зайва метушня з боку правоохоронних органів». «Боротьба з корупцією не повинна мати ніякого відношення до політики, щоб не було думки, що є вибірковий підхід», – сказав глава держави.

Юлію Тимошенко запрошували до Брюсселя, однак слідчий Генпрокуратури не дав їй на це дозволу. Екс-прем’єр перебуває на підписці про невиїзд у рамках справ, порушених проти неї.

Тепер Тимошенко отримала нове запрошення на поїздку за кордон і планує знову просити дозволу в ГПУ поїхати.
XS
SM
MD
LG