Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко завтра знову проситиметься до Брюсселя


Лідер партії «Батьківщина», екс-прем’єр України Юлія Тимошенко в середу знову звернеться з проханням до Генеральної прокуратури дозволити їй виїхати до Брюсселя для участі у саміті Європейської народної партії.

Коментуючи сьогодні висловлювання Президента Віктора Януковича про заборону Генпрокуратури на виїзд їй за кордон, Тимошенко сказала: «Обурення Януковича виглядає симпатично, тому що насправді працівники прокуратури мені повідомили, що вони готові були мене випускати до Брюсселя, але є заборона Президента країни не випускати за жодних обставин».

Екс-прем’єр повідомила про свою телефонну розмову з президентом ЄНП у вівторок, який запросив її відвідати саміт партії у Брюсселі.

«Я прийняла це запрошення. Завтра на 12:00 мене викликають до Генпрокуратури, і я обов’язково подам письмово своє клопотання про те, щоб мене допустили на саміт», – наголосила Тимошенко.

Лідер БЮТ висловила сподівання, що Генпрокурор Віктор Пшонка прислухається до думки Президента і відпустить її до Брюсселя.

Раніше Тимошенко вже подавала до ГПУ клопотання про поїздку, проте їй відмовили.

Сьогодні Президент Янукович заявив, що обурений забороною на пересування лідера «Батьківщини» і що не проти того, щоб вона поїхала за кордон.
XS
SM
MD
LG