Доступність посилання

ТОП новини

Максимальна пенсія не перевищуватиме 8 тисяч гривень – Янукович


Президент Віктор Янукович прогнозує, що максимальна пенсія буде обмежена на рівні 7,5-8 тисяч гривень. Про це Віктор Янукович сказав в Одесі під час розширеного засідання Одеського регіонального комітету з економічних реформ, повідомляє прес-служба Президента України.

«На жаль, поки що немає такої можливості (істотно підвищити зарплати й пенсії), але пенсійна реформа дозволить все-таки перейти до системи справедливих пенсій, прибрати позахмарні пенсії, що платилися… Тому сьогодні ми закладаємо максимальну пенсію в межах 7,5-8 тисяч гривень. Учора почалися дебати у Верховній Раді», – зазначив Віктор Янукович.

Він також висловив думку, що рівень мінімальної пенсії повинен бути збільшений.

При цьому Президент підкреслив, що неможливо домогтися збільшення пенсій без зростання економіки, й зазначив, що це зростання, а також оптимізація державних витрат дадуть змогу подолати існуючі проблеми.

Напередодні віце-прем'єр-міністр, міністр соціальної політики Сергій Тігіпко повідомив, що уряд допускає обмеження максимального розміру пенсії на рівні 10 мінімальних.

3 грудня 2010 року у Верховній Раді був зареєстрований законопроект №7455 «Про заходи для законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи».

21 грудня Міністерство соціальної політики винесло на громадське обговорення цей документ. Ним, зокрема, пропонується збільшити пенсійний вік для жінок з 55 до 60 років.

31 січня Сергій Тігіпко заявив, що буде просити Кабінет Міністрів відкликати з Ради законопроект про пенсійну реформу для його доопрацювання. При цьому уряд розраховує, що законопроект про пенсійну реформу буде прийнятий у березні.
XS
SM
MD
LG