Доступність посилання

ТОП новини

Королевська: владу в Україні налякали події в Єгипті та Тунісі


Уряд немає цілісного бачення реформ, чиновники не готові слухати альтернативні пропозиції і не зацікавлені в цих реформах.

Про це заявила голова Комітету з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва Наталія Королевська, коментуючи інформацію про те, що уряд має намір відкликати проект Житлового кодексу України і відкласти розгляд законопроектів щодо адміністративної реформи.

На думку Королевської, урядовим чиновникам не вистачає кваліфікації та економічних знань для того, щоб запропонувати суспільству законодавчі акти, які б відповідали соціально-економічній ситуації в країні і глобальним викликам посткризової економіки.

Вона зазначила, що після року роботи, втраченого для реформ, уряд втратив кредит довіри, а рейтинг влади падає.

«Чиновники з Кабміну явно злякалися, що ті непопулярні заходи, які вони пропонують, викличуть обурення в суспільстві і знову приведуть до масових акцій протесту, як це вже було при прийнятті Податкового кодексу. Схоже, нашу владу всерйоз налякали виступи людей в Єгипті та Тунісі, тому ухвалення найодіозніших законодавчих актів, які погіршують соціальні умови життя громадян, вирішили відкласти», – заявила Королевська.

Голова парламентського Комітету вважає, що в основі неякісної підготовки урядових законопроектів лежить невміння користуватися демократичними механізмами і небажання вступати в діалог із суспільством.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG