Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко заявляє про завершення досудового слідства в її справах


Лідер партії «Батьківщина», екс-прем’єр Юлія Тимошенко заявляє, що сьогодні слідчі Генеральної прокуратури об’єднали в одну обидві кримінальні справи, порушені проти неї, й завершили досудове слідство.

«Об’єднали все, що у них було. Все, що у них було по сплаті пенсій, об’єднали разом зі спеціалізованими машинами для сільської медицини в одну справу. Вже втретє висунули мені обвинувачення по пенсіях і вдруге – по машинах для сільської медицини», – сказала Тимошенко після чергового допиту в ГПУ.

За її словами, слідчі сьогодні також надали нові дані експертизи. «Вони за дві години пред’явили експертизи, допитали, обвинувачення пред’явили і тут же закрили досудове слідство. Все за дві години. Це безпрецедентно швидко», – додала екс-прем’єр.

Водночас, за словами лідера партії «Батьківщина», слідчі поки що не надали їй графік ознайомлення з матеріалами об’єднаної кримінальної справи. «Я думаю, що для цього у них буде окремий виклик до прокуратури», – додала вона.

Проти Юлії Тимошенко порушені дві кримінальні справи: щодо використання коштів, отриманих за Кіотським протоколом, і щодо закупівлі автомобілів для потреб сільської медицини.

Зараз екс-прем’єр перебуває на підписці про невиїзд.
XS
SM
MD
LG