Доступність посилання

ТОП новини

СБУ вимагає від БЮТ матеріалів про події на Турівській


Служба безпеки України проводить службове розслідування, пов’язане зі з’ясуванням обставин подій, що відбулися 18 лютого в Києві на вулиці Турівській, де розташований партійний офіс «БЮТ-Батьківщини».

Як повідомляє прес-центр СБУ, розслідування проводиться за розпорядженням голови спецслужби Валерія Хорошковського.

За повідомленням, під час перевірки з’ясували, що ні від керівництва СБУ, ні від керівників оперативних підрозділів відомства не надходило жодних розпоряджень співробітникам СБУ про проведення будь-яких оперативно-розшукових, слідчих або інших процесуальних дій за цією адресою.

«З метою всебічного розслідування цієї ситуації та встановлення істини Служба безпеки України офіційно звертається до керівництва цієї партії, співробітників партійного офісу на вулиці Турівській з вимогою невідкладно надати записи камер відеоспостереження, прізвища свідків, до яких начебто зверталися співробітники СБУ, прізвища цих «співробітників», які, за словами представників БЮТ, приходили до офісу», – йдеться в повідомленні.

18 лютого БЮТ заявив, що співробітники СБУ спробували вилучити електронні носії та центральний сервер партії «Батьківщина» в її київському офісі.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG