Доступність посилання

ТОП новини

Смертність в Україні далі знижується – Мін’юст


Позитивна тенденція до зниження кількості зареєстрованих смертей в Україні продовжилася у 2010 році, повідомляє прес-служба Міністерства юстиції.

Таким чином, якщо кількість зареєстрованих народжень протягом останніх трьох років залишалася в межах не більш як 500 тисяч на рік, то кількість зареєстрованих смертей поступово зменшується вже кілька років поспіль, заявив міністр юстиції Олександр Лавринович.

У 2010 році в Україні зареєстрували майже на 2% менше смертей, ніж у 2009 році.

Крім того, як заявили в Мін’юсті, протягом минулого року зафіксували ще один позитивний показник – зменшення кількості смертей дітей у віці до одного року. Цей показник почав зростати з 2005 року, і у 2007 році вперше перевищив п’ять тисяч смертей на рік. Протягом минулого року цей показник становив близько 4,5 тисячі.

Минулого року в більшості регіонів також продовжилася тенденція до скорочення розриву між кількістю новонароджених і померлих на користь народжених.

У трьох регіонах, за підсумками 2010 року, народжуваність перевищила смертність (у Волинській області, у Києві, у Закарпатській області).

При цьому Закарпатська область залишається постійним багаторічним лідером в Україні за зростанням співвідношення новонароджених і померлих на користь народжених, повідомили в Мін’юсті.
XS
SM
MD
LG