Доступність посилання

ТОП новини

Насильство в Лівії має припинитися – Обама


Президент США Барак Обама засудив насильство з боку лівійських сил безпеки проти цивільного населення і назвав кровопролиття «обурливим» і неприйнятним. У середу в своєму першому публічному коментарі з приводу заворушень у Лівії Обама також заявив, що лівійська влада має нести відповідальність за порушення прав людини.

«Страждання і кровопролиття є обурливим і неприйнятним. Погрози та накази стріляти в мирних демонстрантів порушують міжнародні норми і стандарти суспільної поведінки. Це насильство має припинитися», – сказав Барак Обама.

Президент США заявив, що його адміністрація планує працювати з міжнародними партнерами для розробки спільного підходу до лівійської кризи. Він також сказав, що віддав наказ підготувати повний спектр варіантів можливих дій щодо Лівії.

Обама додав, що держсекретар США Гілларі Клінтон поїде до Женеви наступного тижня для переговорів з представниками інших країн про те, як реагувати на заворушення в Лівії.

Раніше керівництво Євросоюзу запропонувало розглянути запровадження санкцій як можливу відповідь на придушення антиурядових демонстрацій режимом Каддафі.
XS
SM
MD
LG