Доступність посилання

ТОП новини

Гриценко: Рада готова підтримувати поглиблення співпраці з НАТО


Депутат Верховної Ради, голова парламентського комітету з питань національної безпеки й оборони Анатолій Гриценко (фракція НУНС) заявляє про готовність парламенту підтримувати всі законодавчі ініціативи, направлені на поглиблення співпраці України й НАТО.

Про це він заявив після зустрічі Генерального секретаря НАТО Андерса Фоґа Расмуссена з головою парламенту Володимиром Литвином й іншими депутатами.

Гриценко, який разом з депутатами з інших фракцій був присутнім на зустрічі, зазначив, що під час неї відбулася відверта розмова. «Він (Расмуссен) почув, що парламент підтримуватиме всі нормальні ініціативи, направлені на поглиблення відносин з НАТО. Це в наших інтересах», – сказав депутат.

За його словами, на зустрічі сторони обговорили створення загальноєвропейської системи протиракетної оборони.

«З українського боку була висловлена думка, що Україна, яка співпрацює з НАТО протягом тривалого часу, бере участь у всіх операціях Альянсу, заслужила більше, ніж бути названою однією з «інших євроатлантичних партнерів». Тобто ми зацікавлені в тому, щоб брати участь у створенні спільної системи ПРО й за рахунок цього розвивати свої технології, створювати робочі місця», – сказав Гриценко.

Він додав, що на зустрічі підняв питання про необхідність посилення співпраці між підприємствами військово-промислового комплексу України й НАТО.

Генсекретар НАТО Андерс Фоґ Расмуссен сьогодні прибув в Україну з візитом.

Його зустріч у парламенті пікетували близько 100 комуністів. Вони стояли на площі перед Верховною Радою з прапорами Комуністичної партії України та плакатами: «Расмуссен – додому!», «НАТО – стоп!». Як заявив Гриценко, Расмуссен пікет бачив і «сприйняв його з посмішкою».
XS
SM
MD
LG