Доступність посилання

ТОП новини

Суд підтвердив законність подовження арешту Луценка


Апеляційний суд Києва визнав законною постанову Печерського райсуду про продовження арешту екс-міністра внутрішніх справ України, лідера «Народної Самооборони» Юрія Луценка.

«Підстав для скасування постанови колегія суддів не бачить. Постанову Печерського суду залишити без змін, а апеляцію Луценка і його адвоката – без задоволення», – йдеться у постанові Апеляційного суду.

Таким чином, Апеляційний суд не знайшов підстав для змін запобіжного заходу Луценку і не встановив істотних порушень Кримінально-процесуального кодексу, які могли б бути підставою для зміни арешту на інший запобіжний захід.

Після оголошення рішення суду депутати і родичі Луценка, які були присутні в залі засідань суду, вигукували «Ганьба!», «Вибіркове правосуддя».

Луценко перебуває в СІЗО з 26 грудня минулого року. Генеральна прокуратура об’єднала в одне провадження три кримінальні справи, порушені проти колишнього міністра внутрішніх справ.

Спочатку ГПУ порушила справу проти Луценка за обвинуваченням у незаконному нарахуванні пенсії його водієві. Пізніше екс-міністрові висунули обвинувачення ще за однією кримінальною справою, порушеною у рамках розслідування справи про отруєння кандидата в Президенти Віктора Ющенка в 2004 році.

Згодом стало відомо і про порушення третьої справи, пов’язаної з порушеннями, нібито допущеними Луценком під час організації святкування Дня міліції в палаці «Україна» у Києві.
XS
SM
MD
LG