Доступність посилання

ТОП новини

Рештки «Народної самооборони» намагаються захистити Луценка – Ар’єв


Нечисленні депутати Верховної Ради, які залишилися від групи «Народна самооборона», намагаються захистити колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка. Про це в ефірі Радіо Свобода заявив депутат від НУНС Володимир Ар’єв.

«Ми разом постійно консультуємося, діємо спільно. Зараз фактично ми займаємося тим, що захищаємо Юрія Луценка. І намагаємося зробити все, щоб ця несправедливість стосовно нього, коли його арештували, все ж таки була, назвемо так, виправлена. Хоча на сьогоднішній день ми чітко усвідомлюємо те, що це є політичними репресіями і ні про яку боротьбу з корупцією, як заявляє нинішня влада, тут не йдеться», – сказав Ар’єв.

За його словами, зараз групи «Народна самооборона» фактично не існує, і «про це заявляв ще сам Юрій Луценко влітку чи восени минулого року». «Але є група депутатів, які, власне, із старої «Самооборони» залишилися на своїх поглядах: Володимир Ар’єв, Олесь Доній, Тарас Стецьків, Юрій Стець, Юрій Гримчак, сподіваюся, Геннадій Москаль. Він від нас ще не відхрестився, але, скажімо так, я не бачу тісної співпраці зараз разом із нами», – розповів в ефірі Радіо Свобода депутат від НУНС Володимир Ар’єв.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG