Доступність посилання

ТОП новини

Клінтон: для Каддафі настав час іти


Державний секретар США Гілларі Клінтон заявляє, що для лівійського лідера Муаммара Каддафі настав час іти – без подальшого насильства чи зволікань.

Виступаючи на засіданні Ради з прав людини ООН у Женеві, Клінтон закликала міжнародну спільноту разом працювати над подальшими кроками, які б поклали край кризі в Лівії.

Раніше сьогодні верховний представник ООН з прав людини Наві Піллей заявила, що всі країни мають підтримати реформи на Близькому Сході.

Рада Євросоюзу вирішила запровадити санкції проти влади Лівії, відповідальної за жорстоке придушення масових акцій протесту в країні. Відповідне рішення ухвалили сьогодні на засіданні послів ЄС у Брюсселі.

Зокрема, йдеться про заборону на продаж зброї до Лівії, а також замороження рахунків і заборону на в’їзд для лівійського лідера Муаммара Каддафі і ще близько 20 членів його родини та урядовців.

У п’ятницю Рада ООН з прав людини рекомендувала Генеральній Асамблеї ООН виключити Лівію зі складу цієї Ради у зв’язку з репресіями влади проти учасників опозиційних виступів.
XS
SM
MD
LG