Доступність посилання

ТОП новини

«Перший національний» хоче переграти фінал відбору на «Євробачення»


Національна телекомпанія України (канал «Перший національний») пропонує провести «суперфінал» національного відбору на конкурс популярної пісні «Євробачення-2011», мовиться в повідомленні в понеділок на сайті каналу.

За цим повідомленням, НТКУ, «щоб зняти зайвий ажіотаж», запропонувала трьом учасникам відбору, які набрали найбільше голосів у суботньому фіналі, знову виступити в четвер, 3 березня, при чому має відбутися нове SMS-голосування глядачів.

Цього разу при виборі між Мікою Ньютон, Златою Огнєвич і Джамалою буде враховуватися лише один голос із одного телефонного номера, обіцяє НТКУ.

Причиною бажання каналу переголосувати фінал стало те, що, як мовиться в повідомленні, «після фіналу національного відбору громадськість неоднозначно сприйняла підсумкові результати» і «надходить багато звернень від глядачів, у яких ставляться під сумнів результати фіналу національного відбору».

Національна телекомпанія України запевняє, що провела фінал національного відбору конкурсу «Євробачення» «чесно і відкрито, згідно з усіма міжнародними вимогами і правилами».

У суботу ввечері «Перший національний» повідомив, що переможцем фіналу національного відбору на участь у пісенному конкурсі «Євробачення-2011» стала виконавиця Міка Ньютон.

Друге і третє місця обійняли Злата Огнєвич і співачка Джамала, якій багато хто пророкував перемогу.

Як мовилося в повідомленні на сайті телеканалу, під час підрахунку загального результату враховувались підсумки SMS-голосування (на 45%), інтернет-голосування (на 10%) та думка членів журі (на 45%).

Із наведеної таблиці видно, що більш як 37 тисяч інтернет-голосів за Ньютон надійшло лише з трохи більше як 2,5 тисяч окремих комп’ютерних IP-адрес, а понад 29 тисяч SMS-голосів – із менш як 2 тисяч окремих мобільних номерів.

Водночас за Джамалу зареєстровано менше голосів, але від найбільшої кількості окремих користувачів – із більш як 7 тисяч IP-адрес і понад 6 тисяч телефонних номерів.

Цьогорічний конкурс популярної пісні «Євробачення» має відбутися в Дюссельдорфі в Німеччині в травні.
XS
SM
MD
LG