Доступність посилання

ТОП новини

Азаров доручив за потреби готувати другий етап евакуації українців з Лівії


Прем’єр-міністр України Микола Азаров доручив відповідній групі підготуватися до другого етапу евакуації українських громадян з Лівії у разі потреби.

«Кожен, хто хотів виїхати з Лівії, – таку можливість отримав. Але ще тисячі громадян України залишаються в різних куточках Лівії, до яких сьогодні практично немає доступу. Тому урядовій кризовій групі на чолі з першим віце-прем’єром потрібно продовжити роботу і тримати ситуацію на контролі і у випадку необхідності бути готовими розпочати другий етап евакуації», – заявив Азаров, відкриваючи засідання уряду.

Прем’єр також заявив, що необхідно розглянути різні шляхи евакуації – не тільки повітряними шляхами, а й морськими маршрутами.

У зв’язку з цим він доручив Міністерству закордонних справ, Міністерству надзвичайних ситуацій, Міністерству оборони і Міністерству інфраструктури відпрацювати питання евакуації українських громадян з Лівії морськими шляхами.

Крім цього, прем’єр доручив Міністерству соціальної політики, Міністерству охорони здоров’я і місцевій владі забезпечити працевлаштування і соціальну адаптацію українських кваліфікованих фахівців, які повернулися з Лівії.

28 лютого завершилася основна фаза евакуації українців з Лівії. Усього, за даними МЗС, евакуювали близько 400 громадян України.
XS
SM
MD
LG