Доступність посилання

ТОП новини

Рада не підтримала запит з вимогою відставки Табачника


Парламентська більшість не підтримала запит народного депутата Андрія Парубія до Президента України з вимогою припинити повноваження міністра освіти і науки, молоді та спорту Дмитра Табачника. Як повідомили у прес-службі партії «Наша Україна», за відповідний запит проголосували лише 38 народних депутатів.

Водночас Парубій запевнив, що направить аналогічну вимогу до Президента у форматі депутатського звернення, яке не потребуватиме узгодження у сесійній залі парламенту.

У своєму запиті парламентар наголошував, що освітянська та наукова спільнота України занепокоєна «антиконституційною, непрофесійною та українофобською» позицією Міністерства освіти і науки, молоді та спорту на чолі з Табачником стосовно концепцій мовної та літературної освіти у загальноосвітніх школах, фальсифікаціями, допущеними у процесі обговорення і затвердження цих концепцій, і діями, які скеровані на звуження сфери функціонування української мови як державної та штучне приниження вартісності української літератури та її геніїв.

Сьогодні Верховна Рада заслухала звіт Табачника про ситуацію у сфері освіти.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG