Доступність посилання

ТОП новини

Путін запропонував США скасувати візи з Росією


Російський прем’єр Володимир Путін сьогодні запропонував американському віце-президентові Джо Байдену зробити «історичний крок» і скасувати візи між країнами.

«Якщо б Росія і США домовилися про запровадження безвізового режиму раніше, ніж ми би це зробили з Євросоюзом, це було б історичним кроком у розвитку російсько-американських відносин. Це зламало б усі старі стереотипи між Росією і США. Ми перегорнули б важливу сторінку в нашому минулому і почали б усе заново», – сказав Путін.

Байден, який перебуває в Росії з візитом, заявив, що це «добра ідея».

Вчора віце-президент США зустрівся з президентом Росії Дмитром Медведєвим і заявив, що успішне «перезавантаження» відносин між країнами «довело, що скептики не мали рації».

Законодавство США визначає низку умов, за яких країну можуть запросити до участі в програмі відмови від віз при короткострокових туристичних поїздках її громадян до США. Серед цих умов – те, що таке запрошення не має створити загрози для інтересів США, або низькі відсотки відмов громадянам країни в неімміграційних візах, недопущення їх на територію Сполучених Штатів і скоєних ними порушень американського імміграційного законодавства. Існують також суворі вимоги до паспортів такої держави і до організації їхнього обліку, зокрема, даних про загублені чи вкрадені паспорти.
XS
SM
MD
LG