Доступність посилання

ТОП новини

Нафтотрейдерів не каратимуть за порушення меморандуму – Азаров


Кабінет Міністрів не планує карати ті компанії, які не дотримуються меморандуму про непідвищення цін на нафтопродукти, проте не виключає можливості санкцій за порушення антимонопольного законодавства.

«Ми не плануємо жодних жорстких заходів проти того, хто не дотримується цього коридору (цін на нафтопродукти). Водночас не виключені спеціальні розслідування, які передбачені в нашому законодавстві і застосування певних санкцій», – сказав Азаров сьогодні в Єрусалимі.

При цьому він наголосив, що Міністерство палива та енергетики отримало вказівки «діяти акуратно».

За словами Азарова, наразі не існує жодних побоювань з приводу можливого дефіциту нафтопродуктів, проте перед Мінпаливенерго, Мінекономіки і Держрезервом окреслене завдання підготувати необхідний запас палива для виключення можливості дефіциту.

Експертно-аналітична група з питань стабільного функціонування ринку нафти і нафтопродуктів і розвитку нафтопереробної промисловості встановила верхню межу цінового коридору на бензин А-95 у розмірі 9,5 гривні за літр, на дизельне пальне – 9 грн/літр. Таке рішення ухвалили 11 березня на нараді групи, яка проводилася за дорученням прем’єра Миколи Азарова.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG