Доступність посилання

ТОП новини

Всі українські школярі пройдуть диспансеризацію – Табачник


Міносвіти та Міністерство охорони здоров’я найближчим часом розпочнуть диспансеризацію всіх українських школярів, повідомив міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник.

За його словами, учні молодших класів пройдуть диспансеризацію вже до кінця цього навчального року, інші – після літніх канікул протягом вересня.

Міністр також повідомив, що іспити здаватимуть не лише учні 9 та 11 класів: «Вони (іспити) будуть не лише в 11 класі – зовнішнє незалежне оцінювання, а підсумкові іспити в 9 класі і ще деяких класах, щоб промоніторити якість знань».

За словами Табачника, оптимальною формою контролю якості знань є саме іспити.

Як повідомив міністр, до кінця 2011 року планується затвердити державний стандарт повної середньої освіти, в якому мають намір скоротити кількість предметів, які вивчають у 11 класах, створивши профільні школи.

«Під час підготовки нового державного стандарту загальної середньої освіти, ми передбачатимемо кілька напрямків профільних шкіл – математична, природна, медико-біологічна, гуманітарна і школи передових технологій», – заявив Табачник.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG