Доступність посилання

ТОП новини

НКРЕ підвищила тарифи на електроенергію для населення


Національна комісія регулювання електроенергетики підвищила тарифи для населення на 15% з 1 квітня. Відповідне рішення комісія затвердила на сьогоднішньому засіданні.

Зокрема, тариф на електроенергію для міського населення за умови споживання до 150 кВт/год. на місяць зросте до 28,02 копійок за кВт/год., для населення, яке споживає більш як 150 кВт/год. – до 36,48 копійок за кВт/год.

Для населення, яке проживає в сільській місцевості, за умови споживання до 150 кВт/год. на місяць тариф зросте до 25,92 копійок за кВт/год., у разі споживання понад 150 кВт/год. на місяць – до 33,72 коп. за кВт/год.

Для населення, яке проживає в будинках, обладнаних кухонними електроплитами і електроопалювальними установками, зокрема в сільській місцевості, тариф з 1 квітня зросте за умови споживання до 250 кВт/год. до 21,54 копійок за кВт/год., а у разі споживання більш як 250 кВт/год. – до 28,02 копійок за кВт/год.

Для жителів негазифікованих будинків, а також будинків, в яких відсутня централізована система теплопостачання, зокрема сільської місцевості, тариф зросте до 21,54 копійок за кВт/год. незалежно від обсягів щомісячного споживання.

За словами голови НКРЕ Сергія Тітенка, тарифи на електроенергію залишаються економічно необґрунтованими і до підвищення вони покривали лише трохи більше 25% собівартості виробництва.

У січні НКРЕ підвищила тарифи для населення на 30% з 1 лютого.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG