Доступність посилання

ТОП новини

Радіо «Мелодія» звернулося в СБУ через знищення радіостанції


Всеукраїнська радіомережа «Мелодія» просить голову СБУ Валерія Хорошковського розслідувати ситуацію навколо знищення цього загальнонаціонального мовника.

Як ідеться у зверненні колективу радіостанції, саме до компетенції СБУ віднесені державні завдання захисту національної державності і боротьба з корупцією.

Автори заяви нагадують, що трудовий колектив радіомережі «Мелодія» уже двічі звертався з листами до Президента України Віктора Януковича.

«З деяких причин, у тому числі недосконалості чинного законодавства, упередженого ставлення до Всеукраїнської радіомережі «Мелодія» попереднього складу Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення, а також правдивого висвітлення журналістами «Мелодії» ситуації в країні, наша організація опинилася в ситуації примусового позбавлення головних ефірних частот, на яких здійснює мовлення, а трудовий колектив перед загрозою втрати робочих місць», – наголошується у зверненні.

Його автори вважають, що «через певні корупційні складові» Нацрада з питань телебачення і радіомовлення на засіданні 16 березня вирівшила виділити 55 радіочастот компанії «Новий Обрій», 12 з яких прораховані за власні кошти та належать радіомережі «Мелодія».

«Мелодія» просить Хорошковського провести перевірку результатів конкурсного відбору та підстав надання такої кількості частот «нікому не відомому новачку у сфері загальнонаціонального радіомовлення України, а також з’ясувати особи засновників та керівництва ДП «Новий Обрій» і дослідити їхній зв’язок із членами Національної ради».

Також автори заяви просять голову СБУ особисто доповісти Януковичу про ситуацію навколо загальнонаціонального мовника і взяти під свій контроль передачу копій звернень главі держави.

Радіо «Мелодія» є однією із станцій-партнерів Радіо Свобода.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG