Доступність посилання

ТОП новини
22 Жовтень 2018, Київ 22:02

Борис Тарасюк став співголовою парламентської асамблеї EURONEST


Главу комітету Верховної Ради з питань євроінтеграції Бориса Тарасюка і Крістіана Вігеніна, що представляє Болгарію в Європарламенті, обрали співголовами парламентської асамблеї «Східного партнерства» (EURONEST) – програми співробітництва між Євросоюзом і низкою країн колишнього СРСР – на першому засіданні, яке пройшло сьогодні у Брюсселі.

Учасники засідання проголосували за установчий акт парламентської асамблеї, в якому, зокрема, враховані і пропозиції Києва.
У своєму виступі Борис Тарасюк зазначив, що Європарламент врахував пропозицію закріпити у статті 1 положення про перспективу членства країн-учасниць Східного партнерства.

Президент Європарламенту Єжи Бузек назвав основною метою роботи EURONEST зміцнення фундаментальних цінностей демократії в країнах-учасницях.

У зустрічі, на якій розглядалися організаційні питання, брали участь делегації України, Вірменії, Азербайджану, Грузії та Молдови. Тимчасово вирішено призупинити участь у EURONEST Білорусі – в рамках санкцій ЄС, введених у зв'язку з переслідуваннями в республіці активістів опозиції після грудневих президентських виборів.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG