Доступність посилання

ТОП новини

Лівійські повстанці просять Захід про термінову фінансову допомогу


Лівійські повстанці звернулися до Франції, Італії та США з проханням про термінову фінансову допомогу.

Як зазначив Алі Таргуні, який у сформованій опозицією адміністрації відповідає за питання економіки і нафтової промисловості, якщо Лівія не отримає найближчим часом позику в два або три мільярди доларів, то до літа країна зіштовхнеться з важкою кризою. За словами Алі Таргуні, ці гроші можуть бути зняті з заморожених рахунків Муаммара Каддафі.

Влада Туреччини, яка підтримувала міцні зв’язки з Лівією, закликала сьогодні Каддафі негайно відмовитися від влади і залишити країну.

Прем’єр-міністр Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган заявив у вівторок на прес-конференції у Стамбулі: «Ніхто не може побудувати майбутнє, домогтися свободи, стабільності, миру і справедливості на крові. Таким чином ми закликаємо лівійського лідера негайно покинути Лівію, відмовитися від влади – як заради себе, так і в ім’я майбутнього цієї країни».

Тим часом на заході Лівії тривають запеклі бої біля міста Зінтан і в прилеглих до нього гірських районах. Інформаційні агентства передають, що в місті майже не залишилося продовольства.
XS
SM
MD
LG