Доступність посилання

ТОП новини
22 Жовтень 2018, Київ 06:02

Медведєв закликав Януковича давати відсіч спробам переписати історію


Президент Росії Дмитро Медведєв закликав свого українського колегу Віктора Януковича зберегти правду про події Другої світової війни для майбутніх поколінь.

«Сердечно вітаю Вас і братній український народ із 66-ю річницею Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Цього дня ми віддаємо данину шани воїнам-фронтовикам, трудівникам тилу – ветеранам Великої Вітчизняної війни, які наближали нашу Перемогу над нацистськими загарбниками і їх посібниками», – йдеться у привітанні Медведєва до Януковича, текст якого поширило посольство Росії в Україні.

«Зазнаючи величезних труднощів і важких втрат, наші народи не лише обстояли незалежність своєї Батьківщини, а й врятували світ від смертельної загрози. Цей подвиг назавжди залишиться в пам’яті вдячних нащадків. Важливо зберегти правду про події Великої Вітчизняної війни для майбутніх поколінь і давати відсіч будь-яким спробам переписати історію», – наголосив президент Росії.

За його словами, героїчне минуле двох народів, їх прагнення до збереження та примноження спільної культурної та духовної спадщини сприятиме подальшому зміцненню відносин стратегічного партнерства між Росією та Україною.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG