Доступність посилання

ТОП новини
23 Травень 2018, Київ 14:34

Не вірю в суспільне мовлення за гроші держбюджету – заступник голови Нацради Лариса Мудрак


Заступник голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Лариса Мудрак у розмові з Радіо Свобода заявила, що у законопроекті про громадське мовлення є «нюанс», який викликає застереження – це державне фінансування.

«Якщо ми дивимося законопроект про суспільне мовлення, там дійсно є нюанс, який може бути для професіоналів під знаком питання. Це питання фінансування. Я не вірю в те, що суспільне мовлення в нашій країні може існувати за гроші державного бюджету. Це зрозуміла тоді повністю вся мотивація видатків з державного бюджету. І знову ж таки причетність до неї влади», – зазначила Лариса Мудрак.

«Досвід існування суспільного мовлення в різних країнах різний, в тому числі і державне фінансування існує. Є опертя, які дають шанс при правильній побудові і при правильному менеджменті бути незалежним, – це наглядова рада – редакційна рада. І так, як вона виписана в цьому законопроекті, із 14 членів 3 тільки є представниками влади, всі інші – це громадський сектор», – наголосила заступник голови Нацради.

«Крім того, там же прописано, що державне фінансування передбачає все ж таки, що це перехідна модель, що ми все ж таки можемо говорити про абонплату на якомусь етапі, коли фактично через 3-4 роки становлення відбудеться», – зауважила Лариса Мудрак.

«Маючи законопроект, який з 1997 року пройшов, по-моєму, вже 50 разів різного роду бачень, змін, ми маємо зараз все-таки фінальний документ», – сказала вона.

Увесь текст розмови із заступником голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Ларисою Мудрак буде опубліковано на сайті Радіо свобода в неділю, 8 травня.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук

XS
SM
MD
LG