Доступність посилання

ТОП новини

«Наша Україна» вимагає відставки Могильова через події у Львові


Голова політради партії «Наша Україна» Валентин Наливайченко покладає відповідальність за події у Львові 9 травня на владу і вимагає відставки міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова. Про це повідомили у прес-службі партії.

Як наголосив Наливайченко, «замість соціальної допомоги ветеранам та гідного вшанування пам’яті мільйонів українців, які загинули в роки Другої світової війни, ми отримали пакет провокацій, спрямованих на розкол українського суспільства».

За його словами, громадянське протистояння було спричинене ухваленим владною більшістю у Верховній Раді законом про обов’язкове використання червоного прапору під час відзначення Дня перемоги. «Хоча для будь-кого зрозуміло, що символіка радянського тоталітарного режиму не може об’єднати український народ», – зауважив політик.

«9 травня у Львові правоохоронні органи не забезпечили громадського порядку та виконання рішень суду щодо заборони масових заходів провокаторів. Вперше за багато років у мирному українському місті сталися вуличні сутички та стрілянина. Тому «Наша Україна» вимагає відставки міністра внутрішніх справ», – заявив голова політради «Нашої України».

Вчора після офіційних заходів біля Пагорба Слави і Марсового поля у Львові відбулися сутички між представниками патріотичних сил і особами, які святкували День перемоги, – представниками партій КПУ, «Родина», «Русское единство» і ветеранами.

Правоохоронці порушили кримінальну справу через стрілянину, що виникла в ході сутичок. За даними львівської міліції, загалом у сутичках 9 травня постраждали 14 осіб, один потерпілий досі залишається в лікарні. За дрібне хуліганство затримали дев’ятьох осіб.
XS
SM
MD
LG