Доступність посилання

ТОП новини
21 Лютий 2019, Київ 17:36

ГПУ має намір призначити Тимошенко безоплатного адвоката


Генеральна прокуратура має намір надати колишньому прем’єрові, лідерові партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко безплатного адвоката. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Генпрокуратури.

Відповідно до повідомлення, сьогодні слідчий ГПУ ухвалив рішення про допуск депутата Верховної Ради від фракції «БЮТ-Батьківщина» Сергія Власенка як фахівця в галузі права до захисту інтересів Тимошенко.

«Водночас із метою здійснення належного захисту Юлії Тимошенко роз’яснено вимоги статті 47 КПК України (запрошення та призначення захисника) і запропоновано визначитися й запросити адвоката для надання юридичної допомоги в забезпеченні прав на захист», – заявили в Генпрокуратурі. Однак колишній прем’єр, за даними відомства, від пропозиції відмовилася.

У зв’язку з цим, відповідно до повідомлення, Генпрокуратура найближчим часом вирішить питання про призначення безплатного адвоката для Тимошенко, який має достатні процесуальні повноваження.

Генпрокуратура залучила Власенка до захисту Тимошенко в справі про газові контракти як «фахівця в галузі права», який не має повноважень адвоката. Раніше в ГПУ відмовили Тимошенко залучити Власенка як повноцінного адвоката, заявляючи, що він не може суміщати депутатський мандат з адвокатською діяльністю.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG