Доступність посилання

ТОП новини
23 січня 2020, Київ 22:10

Україна перебирає головування в Комітеті міністрів Ради Європи


Сьогодні в Стамбулі Туреччина передасть Україні головування в Комітеті міністрів Ради Європи, засідання якого розпочалося напередодні.

Протягом піврічного періоду на чолі організації Україна сприятиме дотриманню прав дитини, а також розвитку місцевого самоврядування, повідомили у Міністерстві закордонних справ.

Деякі експерти припускають, що головування в Комітеті міністрів може зробити прозорішим процес конституційної реформи в Україні.

Попри головування Україна залишатиметься під моніторингом Ради Європи, нагадує у коментарі для Радіо Свобода науковий директор Інституту євроатлантичного співробітництва Олександр Сушко.

«Рада Європи, зокрема і Венеціанська комісія, будуть дуже активно стежити і за змістовою частиною реформи, і за дотриманням легітимних процедур внесення тих змін до Конституції, які матимуть велике значення для функціонування демократичних інституцій», – розповів Радіо Свобода Олександр Сушко.

Результатом моніторингу стане чергова резолюція ПАРЄ щодо стану виконання Україною тих зобов’язань, які країна взяла на себе при вступі до Ради Європи.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG