Доступність посилання

ТОП новини

Україні й сусідам дадуть 100 мільйонів на транскордонну співпрацю


Європейський Союз готовий виділити близько ста мільйонів євро для програм з розвитку транскордонної та міжрегіональної співпраці України, Угорщини, Словаччини та Румунії. Найбільше запитів на фінансування отримали проекти в галузі освіти, захисту довкілля та раціонального використання природних ресурсів.

Цю інформацію, оприлюднену представництвом ЄС у Києві, підтвердили сьогодні у міністерствах закордонних справ України та Словаччини. За словами політичного директора МЗС Словаччини Петера Міхалка, «країни Вишеградської четвірки офіційно долучились до проектів транскордонного співробітництва за участю України, Угорщини та Румунії. Ми зацікавлені у спільній боротьбі з контрабандою, нелегальною міграцією, захистом Дунайського басейну від індустріального забруднення тощо. Саме проекти у цих галузях є пріоритетними для центрально-східної Європи та наших українських друзів».

Як нагадує прес-служба МЗС України, метою програми транскордонної співпраці є поглиблення соціально-економічного, освітнього та наукового співробітництва між західними регіонами України та прилеглими регіонами (областями) Словаччини, Угорщини та Румунії.
XS
SM
MD
LG