Доступність посилання

ТОП новини

Через події у Львові порушили п’ять справ


Міліція порушила п’ять кримінальних справ за порушення громадського порядку у Львові 9 травня. Про це сьогодні у Львові заявив керівник Департаменту громадської безпеки Міністерства внутрішніх справ Віктор Ратушняк.

За його словами, за трьома із цих справ уже встановили підозрюваних. Всі вони – жителі Львова та Львівської області.

Подробиці справ Ратушняк не повідомив, зазначивши лише, що всі вони стосуються порушень громадського порядку, серед них і справа про стрілянину із травматичного пістолета в члена партії «Свобода».

Крім того, за словами представника МВС, за результатами заворушень у Львові 9 травня склали 8 протоколів про адміністративні порушення.
Як заявив Ратушняк, події у Львові були спровоковані. «Я фахівець, усе життя займаюся охороною громадського порядку і можу сказати, переглянувши записи та ознайомившись з матеріалами, що учасники подій у Львові намагалися дестабілізувати ситуацію. І провокації були з однієї сторони. На відео видно, що сутички провокували молоді люди, у яких на руках були стрічки з написом «Свобода», – зазначив Ратушняк.

За його словами, за інформацією правоохоронних органів, до Львова 9 травня приїхали групи представників ВО «Свобода» із західних областей. Як заявив Ратушняк, 9 травня у Львові під час заходів було понад 22 тисячі представників «Свободи».

Водночас, за його словами, жодних організованих груп і виїздів з Одеси та Криму до Львова для участі в заходах 9 травня не було. Правоохоронці з’ясували, що до Львова, можливо, приїхали приватним чином кілька осіб із зазначених регіонів, однак мова не йде про приїзд із півдня України організованих груп людей від політичних сил, наголосив Ратушняк.

Представник МВС запевнив, що розслідування порушених кримінальних справ триватиме не більше двох місяців, згідно із законом.

У Львові 9 травня сталися сутички між представниками патріотичних сил і особами, які святкували День перемоги, – представниками партій КПУ, «Родина», «Русское единство» і ветеранами.
XS
SM
MD
LG