Доступність посилання

ТОП новини

Могильов: міліція у Львові діяла занадто м’яко


Міністр внутрішніх справ України Анатолій Могильов заявляє, що міліція у Львові діяла, «мабуть, м’яко» відносно «екстремістськи налаштованих елементів». Як передає агентство «УНІАН», про це він сказав сьогодні на засіданні Верховної Ради.

За словами міністра, у світі в таких випадках міліція діє набагато твердіше, використовуючи спеціальні засоби.

Він зазначив, що завдяки «професійним діям правоохоронців» вдалося «зберегти контроль над ситуацією, запобігти масовим правопорушенням». У зв’язку з цим, сказав міністр, він ухвалив рішення про заохочення міліціонерів, які працювали у Львові 9 травня.

Могильов підкреслив, що правоохоронцями за наслідками подій 9 травня складено 7 адміністративних протоколів, три з яких – за злісну непокору працівникам міліції, а чотири – за дрібне хуліганство. Крім того, за його словами, порушено 5 кримінальних справ, три з яких – за фактами хуліганства, один – за фактом грабежу і один – за фактом групового порушення громадського порядку. Він наголосив, що ці матеріали будуть передані до органів прокуратури.

Відповідаючи на запитання народного депутата Юрія Кармазіна (фракція НУ-НС) з приводу того, чи не брала сама міліція участі у провокаціях у Львові 9 травня, Анатолій Могильов сказав, що оскільки День Перемоги – це державне свято, то міліція має право брати участь у святкуванні. Він наголосив, що міліція охороняла всі заходи, які проводила міська та обласна влада, і там не було жодних сутичок.

У Львові 9 травня сталися сутички між представниками патріотичних сил і особами, які святкували День Перемоги, – представниками партій КПУ, «Родина», «Русское единство» і ветеранами.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG