Доступність посилання

ТОП новини
20 Січень 2019, Київ 19:05

День гніву в Києві заборонив суд, міліція фіксує порушення


Окружний адміністративний суд Києва у п’ятницю заборонив громадським організаціям проведення Дня гніву у Маріїнському парку Києва та у центрі столиці. Попри цю заборону, близько 200 осіб зібралося поблизу Верховної Ради.

Як передає УНІАН, начальник Центру громадських зв’язків Головного управління МВС України в Києві Володимир Поліщук заявив, що про участь в сьогоднішній акції заявили 7 громадських організацій, які планували вивести на вулиці 135 тисяч людей.

Враховуючи таку кількість учасників, для охорони громадського порядку міліція залучила 1400 співробітників, в тому числі 400 військовослужбовців внутрішніх військ МВС України.

Разом з тим Володимир Поліщук зауважив, що працівники міліції не застосовуватимуть будь-яких силових заходів щодо учасників акції для її припинення і сподіваються на те, що громадяни не порушуватимуть громадський порядок.

Поліщук також додав, що створені групи документування зафіксують той факт, що попри заборону суду громадські організації проводять свої акції. Він зазначив, що потім зібрані матеріали будуть передані до судових органів для ухвалення рішення про адміністративні порушення.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
Loading...
XS
SM
MD
LG